Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amerika Birlesik Devletleri Sunumu

4 posters

:: PESA :: PESA

Amerika Birlesik Devletleri Sunumu Empty Amerika Birlesik Devletleri Sunumu

Mesaj  Aysegul Cuma Haz. 25, 2010 8:01 pm

Aysegul Ilhan"in sunumu
Aysegul
Aysegul

Amerika Birlesik Devletleri Sunumu Empty Sunum

Mesaj  Aysegul Cuma Haz. 25, 2010 8:06 pm

Ya sunumu yollamaya calisiyorum, nicin olmuyor??
Aysegul
Aysegul

Amerika Birlesik Devletleri Sunumu Empty üfff

Mesaj  Aysegul Cuma Haz. 25, 2010 8:20 pm

Ya sanirim bu foruma dosya yollanammiyor. Cok sacma. SSS kismindan baktim. Nitekim kendim de indirmeye calistim fakat once araci bir siteye yukleyip, o sitenin linkini kullnamak gerekiyor Arrow Ya bu boyle olmaz admin arkadaslar! Dosya yukleyemeyeceksek ne anladik bu isten canim.
Aysegul
Aysegul

Amerika Birlesik Devletleri Sunumu Empty Geri: Amerika Birlesik Devletleri Sunumu

Mesaj  Aysegul Cuma Haz. 25, 2010 8:35 pm

Arkadaslar bu foruma dosya eklemek mumkun degil. Ya da ben ugrasmama ragmen basaramadim, o da olabilir. Bu konuda bir bilgilendirme bekliyoruz.
Aysegul
Aysegul

Amerika Birlesik Devletleri Sunumu Empty Face

Mesaj  Aysegul Cuma Haz. 25, 2010 8:36 pm

Bir de aklima ne geldi. Aslinda bir blog veya forumla ugrasmaktansa, facebook"da bir sayfa acabilirdik. Cok daha pratik olurdu bir cogumuz icin. Ne dersiniz?
Aysegul
Aysegul

Amerika Birlesik Devletleri Sunumu Empty Geri: Amerika Birlesik Devletleri Sunumu

Mesaj  Admin C.tesi Haz. 26, 2010 7:18 am

@aysegül
bu forum kullanicilara hazir olarak sunulan bir hizmettir.O yüzden herhangi bir ekleme veya cikarma sözkonusu olamaz.Forumun amaci zaten sadece konular üzerinde tartisma ve bilgi alisverisi saglamaktir.Su anki tüm forumlar ayni hizmeti vermektedir.Resim,video,flash,url disinda link vermek veya baska uzanlili bir dosya eklemek söz konusu degildir.Umarim yanlis bilmiyorumdur.Tekrar arastirip kisa zamanda bir cevap yazacagim...Sunumunu mail yoluyla gruba yollayabilirsin...
selametle.

Admin
Admin

http://politik.hareketforum.com

Mesaj  Aysegul C.tesi Haz. 26, 2010 10:07 pm

Ya arkadaslar! Bu sitenin hic mahremi yok. Siteye uye olmadan bile, butun uyelerin profilleri gozukebiliyor. Bence hos bir durum degil. Bir de site cok durgun. Biz teknolojiyi kullanmak konusunda nicin bu kadar isteksiziz anlayamiyorum.
Aysegul
Aysegul

Mesaj  cavidan Perş. Tem. 01, 2010 10:03 am

[/b]Esselam, ben size demiştim biz teknolojiyi kullanmaya alışamamışız diye anlatamadım. bakın hala derdimizi forum üzerinden değil de maille anlatıyoruz. çünkü biz maillerimize bakmaya anca alıştık yeni şeylere zor alışıyoruz Crying or Very sad
Herkese iyi tatiller
cavidan
cavidan

Mesaj  Hatice EREN Perş. Tem. 01, 2010 11:28 pm

Aysegul demiş ki:Bir de aklima ne geldi. Aslinda bir blog veya forumla ugrasmaktansa, facebook"da bir sayfa acabilirdik. Cok daha pratik olurdu bir cogumuz icin. Ne dersiniz?

Aysegül abla facebook da güzel bir yol ! Gruptaki herkes facebook kullanıyorsa buna da yönelebiliriz, böylelikle dosya paylasımı daha kolay bir hal alır. Siz ne düsünüyorsunuz arkadaslar ???

Hatice EREN

:: PESA :: PESA